KONST / Litografier / Färglitografi 12837174
nr 1283 7174
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 277/310. Motivet: 33x41 cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 20:57:48
600 kr
21 okt
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren